Paasiku 2a, Tallinn

info@aknaservice.ee

AKNATARVIKUTE PAIGALDUS

AKNATARVIKUD

Lastelukk

Lapsevanemad teavad, kuivõrd uudishimulik saab olla laps varases eas ja kuidas tõmbab teda ligi kõik uus. Ja mis võib olla huvitavam ja ohtlikum, kui suletud aken, isegi kui te elate esimesel korrusel!? Mida siis teha? Uudishimu avab lapsele aken teda ümbritsevale maailmale, ta uurib ja õpib. Oleks väga vale piirata teda selles. Kuigi saab piirata ja minimiseerida mõned ilmsed riskid. Reaalse akna puhul aitab spetsiaalse blokeerluku, e. lasteluku (baby lock) paigaldamine. Kindlasti tuleb lisada, et selline lukk on lisatakistus ka kurikaelale, kes tahab aknast sisse murda.

Lastelukk ei kuulu akna standardsele komplektatsioonile. Meie firma müüb ja paigaldab lastelukud kõikidele akendele. Töötades ammu Eesti turul, valisime lastelukkude hulgalisest valikust need, mis sobivad just meie kohalikele akendele, lähtudes järgmistest kriteeriumidest:

  1. töökindlus;
  2. paigaldamise lihtsus – vajadusel klient saab paigaldada lastelukk meie abita;
  3. kasutamise mugavus – lastelukk blokeerib ainult akna lahti löömist, võimalus avada aken tuulutusasendisse aga jääb;
  4. saab paigaldada peaagu kõikide akende peale – iga kuju ja tüüpi puit-, pvc aknad;
  5. Kompaktsus ja esteetiline disain – lastelukk on peaaegu märkamatu ja ei riku akna disaini.

Blokeerlukk on aktuaalne mitte ainult eluruumides. Selliste blokeerivate lukkude paigaldust on õigustanud ennast ka hotelides, haiglates, lasteaedades ja hooldekodudes.


Aknakatete ja putukavõrkude müük ja paigaldus

Eluruumide disain on mõeldamatu aknakateteta. Just akna kaunistus on alati andnud lõpetatus igale interjöörile. Kui vanasti selleks kasutati peamiselt tektiilkardinad, natuke hiljem võieti kasutusele ribakardinad, siis praegu kaunistatakse kaasaegseid aknaid juba rulookardinate, kassettruloode ja voldikkardinatega. Meie firma müüb ja paigaldab:

- klassikalised rulood,

- kassettrulood,

- kassettrulood Öö-Päev või «Zebra»,

- voldikkardinad,

- ribakardinad alumiiniumist,

- putukavõrgud.

Kangavalikuga saab tutvuda meie on-line tellimuskeskonnas siin.

Ruloo (klassikalised või kassetis) on praegu aknakate universaalseim tüüp. Seda soodustavad kangaste lai valik ja hinnade suur diapasoon.

Ribakardinad annavad küll populaarsuses ruloodele alla, kuigi endiselt on väga aktuaalsed, eriti kontorites.

Voldikkardin on vähem populaarsed, aga väga ainulaadsed ja omapärased aknakated.  


Ventsilatsioonklappide, ehk tuulutusklappide paigaldus

Me vahetame aknad, et meie majades oleks soe, kuna kaasaegsed aknad on kindlam ja ei lase tuuld, vett, aga ka õhku. See aga oluliselt muutub meie korterite sisekliima, kuna paljud majad olid ehitatud vanade tehnoloogiate järgi, kus õhuvahetus toimus peamiselt vanade mitte väga hermeetiliste puitakende kaudu. Värske õhu olemasolu on väga tähtis inimese hea ennesetunne, aga ka eluruumi seisundi jaoks. Meie firma müüb ja paigaldab akna tuulutusklappid. Näitena pildil on kasutatud Aereco tuulutusklapp.


Aknalaudade paigaldus 

Meie firma tegeleb tavaliste PVC ja Crystalit (kallimate) aknalaudade paigaldamisega. Aknalaudade valiku tutvumiseks külastage meie on-line tellimuskeskond siin.